| beebyy a întrebat:

Azi m am certat cu prietenul meu si la nervi m-a jignit,m-a facut proasta si mi-a spus ca imi da una...m-am simtit foarte urat,eu tin la el dar nu stiu daca se merita sa iert si sa continui aceasta relatie. dupa aceea a plans, a spus ca numai face si si-a cerut iertare dar numai are rost oricum..Merita sa trec peste?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu se face asa ceva unei fete (eu sunt baiat). Si mai ales nu lovesti o fata. Tu stii cat de mult tii la el, dar daca a facut-o odata, o sa se mai intample. Eu as zice sa renunti la el.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca vrei sa fii fericita cu tine insati si de asemenea cu viitorul ales, nu trebuie sa treci peste asta niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| NoName0x0 a răspuns:

Asta depinde in primul rand la tine. Raspunsul il poti gasi nu mai tu fiindca aceasta, din punctul meu de vedere este o decizie putin dificila si nu e ok ca cineva sa decida, in astfel de situatie in numele tau. Daca faci bine sau gresesti in luarea deciziei sa fie meritul sau greseala ta si numai a ta! Gandeste.te la timpul oe care vi l.ati pierdut aman2 impreuna (de cat timp aveti o relatie), cat de mult il iubesti, cat de mult te iubeste... Este doar un inceput si acum, daca tot ne.ai cerut parerea (eu vreau sa mi.o exprim, dar nu te lua dupa mine, analizeaza.te pe tine) este prima data cand se intampla asta si nu e chiar asa ceva grav, pana la urma nu te.a batut si nu te.a injurat. Insa, daca se mai intampla, nu.l mai ierta fiindca inseamna ca se va intampla si a 3 a oara si a 4 a! Succes!