| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna azi m-am intalnit a 3 oara cu un baiat love struck ne-am pupat pe buze doar atat de 2 ori dupa tot ne mai bateamlaughing. si asa mi-a dat o palma dupa care si eu si mam facut ca sunt suparata el a plecat acasa ( oricum venea ploaia) ce trebuie sai spun adica noi ne-am pupat si nu suntem impreuna pentru mine e primul pupic din viata crying ce sa-i spun? ( chestia ca e cu primul baiat nu "penibil ") va rog spuneti-mi crying!

1 răspuns:
| crysty122 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca tu ai sentimente pentru el sa vezi daca si el are sentimente pentru tine si sa nu va mai certati