| OaNaツ a întrebat:

Buna azi m-am tuns in scari bretonul e putin scurt imi ajunge mai jos de barbie cu 1-2 cm. Intrebarea mea este cum as putea sa mi-l prind pentru ca eu am avut parul lung si drept? Funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| user1234554321 a răspuns:

Daca ai bretonul mai lung il poti prindde deasupra fruntzi cu o agrafa il tapezi putin si il prinzi sus apoi dai cu un pic de fixativ si gata
funda?

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Nu-nţeleg! confused
De ce vrei să-l prinzi? Şi te-ai tuns în scări, dar...bretonul nu e în scări, nu? confused