| Verne a întrebat:

Buna!, azi m-am tuns (precizez faptul ca sunt baiat), nu cine stie ce (doar contur)... intrebarea mea este urmatoarea, vi sa intampat vreodata sa va para rau ca v-ati tuns (catusi de putin), dar in acelasi timp sa va placa cum v-ati tuns? Am pus intrebarea ca sa aflu cati dintre voi au trecut prin aceasta ciudata stare. (nu vreau raspusni gen "esti fata sau baiat", nu imi pare rau incat sa intru in crize, dar am considerat ca interabrea asta si-au pus-o mai multi). FUNDA! raspunsul cu ce-a mai interesanata poveste)

P.S. (aveam parul asa)
http://www3.pictures.zimbio.com/......HS6IMl.jpg

si acum il am asa
http://sbtv.co.uk/......1_500.jpeg

Răspuns Câştigător
| forthewicked a răspuns:

Doamne deci aveam părul de vreo 70 cm și m-am tuns în scări vara trecută și acum îl am de vreo 40 cm. Atunci îmi plăcea foarte mult cum m-am tuns, și acum îmi place, dar îmi pare rău că nu îl mai pot prinde în coc...Și când văd fete cu părul lung mă gândesc (puțin supărată) : Așa îl aveam și eu sad...rolling on the floor)

Eh, asta e.
Și la tine nu e diferență mare, că am văzut pozele.

2 răspunsuri:
| matematician a răspuns:

Unde naiba e diferenta? laughing)))))))))))))))

| NoName0x0 a răspuns:

Nu e mare diferenta... De ce sa.ti para rau? Ba mai mult, mie mi se pare ca difera doar coafura.