| SunshineLove a întrebat:

azi nini e cumva de la 21:30? thinking ce episod este azi?(daca este)

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Salut! Este un episod intre 110 si 115 (nu mai stiu sigur).Si da, este azi dupa Bafta Charlie, incepe la 21:25 si se termina la 22:15.
O zi frumoasa!

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Da!
e la 21.25, dar din pacate nici eu nu stiu ce episod va fi difuzat azi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey buna! Nini este la 21:25 diseara.Pot spune ca si eu urmaresc si este un film super! Sper sa iti fie de folos raspunsul meu! :*