| anonim_4396 a întrebat:

Bună, azi noapte am visat bauatul pe care il iubesc, dar problema este ca nu mai vorbim absolut deloc adica nici daca ne întalnim pe strada, dar chiar si asa dupa ce ne-am certat ...am mai avut vise in care vorbeam despre anunite probleme foarte deschis si parca nr intelegeam mai bine ca niciodata. Vă rog sa ma ajutati cu sennificatia. :*
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
E bine sa crezi in vise, sa crezi ca ele sunt ceva ca ele reprezinta ceva, dar visele apar din multimea grijiilor, bucuriilor, placerilor a tot ce ai petrecut frumos sau mai putin frumos in timp ce erai treaza.Cand iubesti. cand iubesti cu adevarat pe cineva, cand esti atasat de el foarte tare, mai ales daca esti o fire sensibila si timida, o cearta nu oate sa distruga niciodata legatura dintre acele 2 suflete, cand e dragoste pura legatura va exista mereu crede-ma, nu renunta sa te gandesti la el, nu renunta niciodata sa visezi, ca intr-o zi daca crezi tare in ceea ce visezi se va intampla. Sper ca ce e intre tine si prietenul tau sa revina la normal si daca mai ai intrebari sau ai nevoie de un staf ceva, eu aici isbig grin
O viata frumoasa sa ai.
Peace.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa filmele si fa o baie in conditii ca sa vezi ca nu ai treaba cu el

| SimpleIsCool a răspuns (pentru mgtow):

Eu zic sa nu renunte niciodataniciodata nu e prea tarziu! Peace!winking