| Varvara660 a întrebat:

azi o colega de a mea l-a intrebat pe colegul meu (pe care il plac) ca ce fete i plac lui.El a zis ca i place ca o fata sa fie timidă,dar nu foarte, foarte timidă si a mai spus ca daca vreunei fete i place de el, să ii arate in mod subtil.La ce s-a referit mai exact?

Răspuns Câştigător
| Adriana456 a răspuns:

Adica vrea ca o fata sa se apropie incetisor de el gesturile mici le baga in seama

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ca daca vreo fata timida il place, ea, colega ta, sa-i faca un semn sa stie care fata il place, asa ar putea face el primul pas daca e interesat de respectiva.

| RaduCiprian a răspuns:

Fa-i mici avansuri