| paulica123 a întrebat:

Azi- vara imi placea de un baiat dar lui ii placea de o prietena de-a mea cu care a stat o zi iar ea sia batu joc de el.El tine la ea si o iubeste cea ce pe mine m-a facut sa ma retrag sa il las in pace. Dar tot atunci mai era un baiat cu el, acesta se tot uita la mine se tinea dupa mine dar eu nu il bagam in seama deoarece mie imi placea de celalalt. Si acum am ajuns sa tin foarte mullt la el chiar tare imi place de el mi-a zis ca nu mai vrea sa vb cu mine. Imi vine sa plang chiar il iubesc ce pot face? :* Funda Multumesc

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi fi mai explicită.De care-ţi place acum de primul sau de al doilea pe care nu-l băgai în seamă?

| RainboyDash a răspuns:

Incearca sa il uiti. N-ai de ce sa stai dupa un baiat care nu te iubeste

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Ai incercat sa ii spui ca il placi? Spune-i asta in fata si vezi reactia lui. daca spune ca si el tine la tine vei stii ce sa faci, iar daca nu ii place de tine macar vei sti ca ai inima. Succes