| anonim_4396 a întrebat:

Bagamias cv in Timeline de pe Facebook. Cum dracu il scot? x( [l'am activat acum 10 minute ]

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna, din cate stiu eu odata ce ai activat Tiimeline, nu mai ai cum sa o dezactivezi, chiar daca este activata din greseala ...asa am facut si eu si acum nu mai merge scoasa orice as incerca:d succes:d

| Whiskas a răspuns:

Buna! Din pacate, din ce am aflat eu, va fi obligatoriu, pana acum puteai sa scapi de timeline daca iti dezactivai contul de facebook si il reactivai, insa acum cica nu mai functioneaza nici asa si timeline va aparea la toate profilurile de FB. nu sunt 100% sigura ca e adevarat, insa asta am aflat cand am incercat si eu sa scap de timeline. Good Luck! happy

Răspuns utilizator avertizat
| eluboy13 a răspuns:

Baga id meu de mess... eluboy13
Imi dai TeamViewer si ti-l scot eu happy