| Maya_8602 a întrebat:

baiatul care il plac si cu care am mai fost(amandoi am fost de acord sa ne despartim)cred ca ma place.Deoarece astazi a vorbit mult cu mine, in ore s-a uitat la mine, radeam la niste glume a unor baieti si el a facut o privire ciudata, si dupa.se comporta ciudat, dar dupa ce radeam cu el revenise la comportamentul lui. i-a dat o palma unui baiat care m-a impins.deci ma place?! Multe raspunsuri, dau funda la cel mai bun si la restul voturi Promit! Pup
(am mai pus intrebarea, stiu, dar vreau raspunsuri, care sa ma ajute sa iau o decizie)

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

De placut te place dar daca spui ca a facut o privire ciudata atunci cand ai ras de glumele alto baieti atunci ai o problema.este gelostongue iar gelozia aduce alte chestii pe care nu cred ca vrei sa le aflii de pe acumtongue
faptul ca palma data acelui tip care te-am impins ma poate duce in alta parte dar mai bine ne spui de ce te-a impins acel tip.pentru ca noi sau eu sa iti spun daca este violent sau nu.
daca este violent si gelos pe deasupra mai bine nu il bagi in seama sau ii spui sa isi vada de ale lui deoarece nu este pe placul tau si gata happy