| Maya_8602 a întrebat:

baiatul care il plac si cu care am mai fost(amandoi am fost de acord sa ne despartim)cred ca ma place.Deoarece astazi a vorbit mult cu mine, in ore s-a uitat la mine, radeam la niste glume a unor baieti si el a facut o privire ciudata, si dupa.se comporta ciudat, dar dupa ce radeam cu el revenise la comportamentul lui. i-a dat o palma unui baiat care m-a impins.deci ma place?! Multe raspunsuri, dau funda la cel mai bun si la restul voturi Promit! Pup

(am mai pus intrebarea, stiu, dar vreau raspunsuri, care sa ma ajute sa iau o decizie)

2 răspunsuri:
| alexutza_6470 a răspuns:

Pai de ce nu stai de vorba cu el? intreba-l daca ii mai place de tine...Tie iti mai place de el?

| Baton a răspuns:

De ce insisti cu aceeasi intrebare?
ti s-a mai raspuns la intrebarea asta si am raspuns si eu.ce nu iti este clar?