| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce parere aveti de o fata cu aspectul parului neglijent dar curat, cu haine casual dar curate si de calitate si care va poate face sa va simtiti bine?

7 răspunsuri:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

La intrebarea asta trebuie sa raspuna mai multi baieti... dar pana acum numai fete.laughing...deci eu sunt primul.pai din moment ce esti asa curata dcc nu ai avea grija si de aspectul parului si ale hainelor sa arati bine...sa ne dai gata?

Răspuns utilizator avertizat
| matchpoint a răspuns:

``Nu judeca o carte dupa coperta``. Nu poti sa stii ce se ascunde in spatele unei fete ``cu parului neglijent dar curat, cu haine casual dar curate ``. pana nu o cunosti cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| aditzy:) a răspuns:

Parere destul de buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam sa stiu daca va place stilul meu

| wembley a răspuns:

Buna, de ce m-ar deranja asta? ai spus ca parul ei este curat, hainele curate, si cel mai important ca ne face sa ne simtim bine? Eu zi ca e o fata de treba, care arata bine.