| florin_1725 a întrebat:

Buna baieti si fete aam si eu o intrebare am 17 ani si am o prietena de 8 luni si in ultimul timp plange imi spune tot deauna ca m-am schimbat si ca vrea sai arat ca o iubesc cum as putea face asta sai arat cu adevarat ca o iubesc?

3 răspunsuri:
| ioionutbest a răspuns:

Buna Florin! fetele sunt mereu ciudate uneori nici ele nu stiu ce vor. Mereu trebuie sa le facem sa zambeasca, sa ne facem de ras in fata lor, sacedam mereu in vata lor deoarece ele nu gresesc niciodata cu toate astea daca un baiat iubeste cu adevarat o fata mereu incearca se chinuie sa ii demonstreze ca sentimentele lui sunt sincere si adevarate si nu sta cu ea din plictiseala sau pentru ca ar urma ceva.Cu toate astea unele sunt prea imature sa observe diverentele sau mereu asteapta mai mult din partea persoanei iubite.Sincer cred ca pentru ai demonstra dragostea ta ar trebui sa fii mai atent cu ea mai dulce sa o suni mai des sa ii trimiti mesaje de dragoste sa o tii mereu aproape de tine puteti ii poti face surprize placute sa te implici mai mult in viata ei, sa sprijini. Poate in relatia voastra a intervenit monotonia si de aceea i se pare ca tu te-ai schimbat, cred ca ar trebui sa vaceti amandoi ceva care sa va salveze relatia. Daca si ea simte ce simti si tu pentru ea sunt sigur ca totul o sa mearga bine! Mult succes! fetele sunt mereu irascibile si li se par ca nu le mai iubim de aceea trebuie sa le aratam mai multa afectiune sa nu se simta nicioadata singura sa stie ca te esti si vei fi mereu acolo pentru ea!

| emokyda98 a răspuns:

Pai...poate te-ai schimbat poate esti rece fata de ea...incearca sa fi cat mai tandru si atent cu ea si petreceti cat mai mult timp alaturi de ea acorda-i cat mai multa atentie intr-un cuvant

| Nikoooooooo a răspuns:

BUNA.ofera'i o noapte de neuitat...sh iti spun eu ca atunci va vedea ca o iubestitongue