| roxanikaroxanne a întrebat:

baieti si fete! Ajutati-ma! Cum sa fac sa ma bage in seama un baiat care joaca cs si care e m, ai mare decat mine? El are la status mereu connect 92...si nu mai stiu cum! help me! Imi place mult de el dar din cauza cs-ului nu vb cu mine!

2 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Pai gaseste si u un moment cand este iesit din joc ca doar nu sta in c's 24 din 24 te mai plictisesti de joc da-i buzz sau lasa-i offline cand intra sa iti de buzz ca vrei sa vb ceva cu el sau cerei ceva sa te ajute cu ceva

| Nu a răspuns:

Dai buzz cand dezarmoseaza bomba.