| nirvanacartof a întrebat:

bff.
Care e cea mai amuzanta intamplare a voastra?
Cand eram mai mica si eram la tara, unde aveam o pisica.Mami a vrut sa imi faca o poza. Iau pisica in brate, dupa o dau jos. Pisicuta mea draguta facuse "treaba mare" pe mine iar eu normal ca am inceput sa plang.
Psbig grinau fundoie pentru. cea mai amuzanta!

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Deci:eram intr-o seara in sufragerie si trebuia sa duc o perna in camera mea cand...Ghici! Era o pisica p masa din bucatarierolling on the floor)))!(eu stau la parter)
Era din aia neagra si daca ai stii ce m-am speriat...rolling on the floor)Lu' aia ii era foame si cred ca a simtit miros de mancare.
:*:*:*

2 răspunsuri:
| AmIntrebari a răspuns:

Cand eram mic, am cazut cu piciorul in WC-ul de la tara...

| pissy_3104 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))
cand aveam 6 ani am calcat in "excrementele vacii" ( ca sa nu ma exprim urat ) rolling on the floor))))))))) shh eram in sosetewinkingrolling on the floor))