| dragonslep a întrebat:

Buna ca sa fac mixuri ca skrillex ce program imi trebuie oare am nevoie de o chestie de aia ca dj
nu vreau gen virtual dj sa pun melodia si sa o mixez vreau sa comvum mixurile singur

2 răspunsuri:
| bYbr0kenn a răspuns:

Nu cred că Skrillex, a folosit ceva online. Îţi spun din propria experienţă, Fruity Loops Studio ( De preferat FL STUDIO 10 ). Eu am început sa ma descurc cât de cât cu FL STUDIO în juma de an, şi încă nu pot, nu ştiu, să fac ceva dubstep. În FL STUDIO, mai bagi nişte programe, ca să spun pe înţelesul tuturor, cu care faci anumite sunete, unu dintr-e programele(s-au sa numim plug-in, este NEXUS, şi cu care ştiu ca se face dubstep, este MASSIVE). Multă baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audiotool.com,dubturbo sau remixer.clubcreate.com
Sunt online si foarte bune si skrillex a inceput cu audiotool
Mult succes