| milka8ciokolatha a întrebat:

Ca si aproape toti adolescentii, as vrea sa stiu ceva.Cum se face balonul din guma? Adica atunci cand mesteci guma, cum poti dupa sa faci un balon? Va rog frumos sa imi spuneti. Dau funda si voturi bune.Multumesc!

4 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Cum mesteci guma, bagi limba in guma, impingi limba in afara gurii si suflii in guma. Se umfla calumea daca mesteci vreo 4-5 gumitze de-odatawinking Crede-ma...Am experienta laughing

| janggeum a răspuns:

Mesteci guma si ti-o intinzi pe limba si intinzi guma cu limba si sufli

| EnjoyTheSilence a răspuns:

Mesteci, intinzi guma pe limba si sufliwinking

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Iti cumperi o guma de la magazin, o mesteci 3-4 minute, o intinzi pe limba, bagi limba inapoi in gura si apoi suflirolling on the floor)