| d3utzsa a întrebat:

cam cat timp trebuie sa ma dau cu ulei de ricin pe gene ca sa creasca? si se si indesesc? in cat timp o sa se vada rezultatul? multumesc:*:*

1 răspuns:
| RubyDonnahue a răspuns:

Eu am folosit un produs din america (ii spune NEULASH) si il dai pe gene si pe "scalpul" lor si a doua zi te trezesti cu gene mai lungi si mult mai dese (iti stimuleaza cresterea) cat despre intrebarea ta cam intr-o saptamana vei obtine rezultate si da se vor face si mai dese