| anonim_4396 a întrebat:

care ar fi semnele unui barbat indragostit? iar daca acesta imi este si antrenor de tenis cam care ar fi semnele? va rog raspundeti strict la intrebare

1 răspuns:
| RalucaH24 a răspuns:

Buna! Pai... : A uitat complet de prietenii lui, da dovada de maturitate, este mereu cu gandul la tine, te include in planurile de viitor, ii place sa-si petreaca timpul cu tine, este dispus la compromisuri.Cam asta ar fi thinking Uneori barbatii fac asta fara sa realizeze.Ce legatura are meseria? Nu are nicio legatura.Lucrul e lucrul, dragostea e dragostea.