| adriana_3818 a întrebat:

Care credeti ca e cel/cea mai buna(a) cantaret/cantareata strain(a) la ora actuala?(sau chiar formatie)din punct de vedere al carierei muzicale. P. S : trebuie sa specific ca dau funda? mai nou vad ca asa raspunde lumealaughing

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna in primul rand eu una nu doresc funda.
In al doilea rand:Britney Spears,Rihanna, Shakira, Pitbull.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cum sa iti explic si eu nu ast funda sau vot sincer atata pot sa iti zic ca mie imi place foarte mult jessie si imi place la nebunie. rihanna belea si ea,bruno mars puffff,Nd buzz, sunt multe altele, dar acestea imi plac cel mai mult sunt genul meu de muzica pe care il ascult