| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

care din vedetele dinsney va place cel mai mult, Si de ce? Mie imi place Selena Gomez! Mi-a placut Miley Cyrus dar am vazut ca s-a prostituat foarte tare! Pe urma Demi Lovato dar nu imi plac pesele ei.
Imi place Selena si in special piesa-Love you like a love song...
love struck

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Da,eu sunt de parerea ta, la fel imi place de Selena Gomez, si la fel o adoram pe Miley Cyrus si din motivul cum s-a purtat am incetat sa-mi placa de ea.Imi place la Selena Gomez stilul,cum arata, cintecele, in special "Naturally" si comportamentul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place de nicicare.Nu vezi ca ele vor sa castige numai bani,cand nu au nici voce si,,serialele,, alea nu valoreaza nimic,nu sunt arta?
De ce nu iti alegi ca modele niste scriitori, poeti etc., ceva din care sa inveti ceva?
Nici Sel nu e o fata cuminte si nici un model demn de urmat.Toate si-au luat-o in cap.

Cum cresti, vei dori tot mai tare sa fi tu(o fiinta originala si increzatoare)si vei renunta sa ai asemenea modele.
winking