| anonim_4396 a întrebat:

care este actrita care o va juca pe Renesme in filmul Breaking Down?

4 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Nu cred ca se stie inca...

| Daria a răspuns:

O sa fie jucate de mai multe fete deoarece o sa ne arate cum dau si in alte filme peste 2 ani si tot asa si trebuie sa se schimbe. Era un videoclip pe net cu toate fetele care vor rolul sau o jucau pe Reneesme, dar erau cam multe. In orice caz erau 2 fete care au jucat si in filme de la desene.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Una cred ca este cea care joaca rolul lui charlie in "good luck charlie"
de pe disney channel