| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy, care este talentul vostru?

9 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Cant desenez ma exprim foarte liber stiu ce sa fac in ori ce situatie laughing vorbesc cu toate animalele si ma inteleg sau macar asculta happy si visez in ce se inbraca oamenii urmatoarea zi laughing

| maryy a răspuns:

Fiecare avem cel putin unul, trebuie doar sa-l descoperim.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai eu fac dansuri moderne...Am fost si la romanii au talentlaughing

| NoNameJunior a răspuns:

Desenatul si dansul.Al tau?

| Kannaaaaa a răspuns:

Eu nu stiusad nu cred ca am nici un talent, sau poate nu l`am descoperit dar nu mi se pare ca sunt talentata chiar delocstraight face la nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,@GodlsLove!happy
Pai am o multime:
Pianul,desenul,limbile straine, socializarea, comunicarea.=)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mai sunt si talentata la vioara.
Mmm...*_*

| Princess_7199 a răspuns:

Ammm... cantatulbig grin si a ta?happy

| Shteffy a răspuns:

Buna.Eu cred ca dansul, dar mai mult reprezinta o pasiune de-a mea. Talentul tau care este?