| Biiiiiia a întrebat:

Care joaca Conquiztador? M-am enervat in timpul unui joc[din cauza uneia care se credea desteapta, dar bineinteles ca nu era] si am facut-o proasta.Si mi-au blocat chat-ul acela din jocuri.In cat timp se ridica "restrictia"? Dau funda la cel mai bun raspuns is voturi la restul.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Mi se pare ca dura 5 jocuri

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Nu stiu ai acolo un timp 48 ore cred.sau ceva de genu si mie mi s-a intamplatlaughing

| Biiiiiia explică:

Cred pitica.Imi dau seama ca ti s-a intamplat si tie.Pana si pe conquiztador dai numai de frustrati oh go on.
Apropo da-mi si mie numele tau de la Conquiztador. Daca vrei :*