| Loryoficial a întrebat:

care stie de unde pot sa descarc Coral Player am cautat pe net dar nu am gadit. care imi da un link de unde pot downloada?:S
dau >funda:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu descarca asa ceva pentru ca este infectat. stiu iti apare pe film " you need coral player... " So DON"T! incearca alta copie a filmului. daca exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://luna.coralplayer.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coral player este teapa, trebuie sa platesti pentru el la fiecare film pe care il vezi si pretul e pe undeva pe la 20$ per film deci mai bine cumperi DVD-ul sau te duci la multiplex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un mare rahat cu coral bagatiai pl:@...downloadeaza filmul p alt sit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CoralPlayer este o teapa! Atentie!
http://www.pcsoft.ro/coral-player-scam/