| Deea236 a întrebat:

Care sunt cele mai importante trebuie sa-mi iau una: laptop sau aparat digital foto? Va rog!

Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Buna! Eu zic sa-ti iei un laptop, asa vei putea discuta cu prietenii tai daca pleci undeva in vacanta departe de ei sau chiar cu parintii tai, daca esti plecata la tara, de exepmlu. Aparatul digital foto este si el util, intredevar...adica te face sa iti readuci aminte de momente petrecute in viata ta, dar prin intermediul lui nu poti comunica cu alta persoana.

7 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Buna!
Eu sincer, mi-as lua un laptop pentru ca are mai multe intrebuintari decat un aparat foto.

| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Depinde...daca ai calculator si merge inca bine, nu-ti trebuie neaparat laptop. Aparatul foto ar fi mai ok, asta in caz ca nu ai deja unul.

| M25M a răspuns:

Laptop

| τττ a răspuns:

Multumesc de funda.

| Lauria a răspuns:

Laptopul e mai util, părerea mea.

| Rhoselynn a răspuns:

Buna...si eu am avut de ales dintre cele 2 si am ales laptopul. Acum astept sa fac rost de bani pentru aparatul digital foto. Ia-le pe rand in ordinea prioritatilor tale!

| Deea236 explică (pentru Rhoselynn):

Inteleg! Si eu fac asta! Va multumesc! happy