| Alëxąndŕą a întrebat:

Care vi se pare mai frumoasa, Ino sau Sakura mie normal ca Sakura e mai draguta... dau funda iauitati alt costum care poate uni il mai stiu al Sakurei da nu cred ca toti uitati aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:45&tx=37&ty=61&biw=1020&bih=581

2 răspunsuri:
| catahardy a răspuns:

Ma scuzi ca zic asta, dar cand ajungi sa te uiti si la shippuden ma anuntitongue sa fiu sincer imi place mai mult stilul lui inohappy mai ales frizurahappy dar in general sakura pare mai draguta dar un motiv principal e si ca apare mult mai mult decat ino.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Auzi waiting tu sti ca intrebarea asta trebuia pusa la " seriale&filme" nu?