| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Buna!
Cat de bine va intelegeti cu mamele voastre, ma refer la faptul ca le spuneti toate problemele? sunt de acord cu prietenii vostri? vi s`au parut stresante vreodata? detaliati

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Eu nu ii spun despre problemele

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ma inteleg foarte bine, ii spun problemele si ma asculta, imi da sfaturi, cateodata mi se pare stresanta.

| adryutzza13 a răspuns:

Pai...ma inteleg asa si asa, nu pot spune ca ma inteleg super, dar nici rau! Intretongue. Nu prea e de acord cu prietenele mele ( si nici prietenii ), daca vin acasa cu vreo prietena incepe sa tipe ca de ce n-am facut aia sau ailalta, si fetele pleaca si imi spun ca poate ma cearta iar! In fine, chestia asta e stresanta rau. In unele circumstante ma inteleg bine cu ea, dar sunt foarte rarelaughing. Chestia cu prietenele ma face sa ma simt ridicol...

| teonamaria a răspuns:

Ma inteleg bine cu ea. vb, imi da sfaturi. dar unele lucruri prefer s ale tin pentru mine. si bineinteles adora s atipe la mine din orice ****laughing... oricum.se streseaza singura!

| Razvan a răspuns:

Ma inteleg foarte bine cu mama. E cea mai buna prietena a mea. Ii zic toate tampeniile uneori ma intreb de unde are atata rabdare sa ma asculte pentru ca vorbesc mult si repede I don't want to see
Nu mi se pare stresanta decat atunci cand imi repeta de 2 ori chestiile desi stie ca am inteles din primahee hee

| cretzufinish a răspuns:

Tot timpul stresanta. Ce sa-i faci? Lupt in razboiul generatiilor.hee hee
Oricum nu pot trai fara ea pe aceasta lume.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daaalove struck
Ma inteleg perfect cu mama!love struck Tin enorm la ea si ii spun tot ce am pe sufletbig grin Ea mereu ma intelege, imi da sfaturi si ma incurajeaza mereulove struck Am foarte mare incredere in ealove struck
Mai avem noi unele certuri laughingDar ne impacam pana la urma big grin

| Roxana6044 a răspuns:

Ma inteleg destul de bine cu ea. Pot sa-i spun orice dar ink nu am discutat despre un subiect straight face. Se spune ca mama e cea mai buna prietena a ta... asa ca sa ne respectam parintzii asa cum sunt ca o sa vina zile grele in care o sa ne para rau sad...

bye-bye :*

| Anto97 a răspuns:

Ma inteleg super bine cu mama. vorbesc cu ea orice si ma sfatuieste.de multe ori, cand nu i-am ascultat sfatul am intrat in probleme dar mi-am invatat lectia.acum,chiar daca mi se pare f ciudat sfatul care mi-l da, si nu prea as vrea sa fac acel lucru, totusi il fac, iar mai tarziu imi dau seama ca am facut bine ca am ascultat-o si daca faceam ce ziceam eu iar intram in probleme.cand vreau sa obtin ceva ii cer sfatul. e ca si cum as avea un glob magiclaughing vreau ceva, ea imi spune ce sa fac si gata hocus-pocus laughing ea deja a trecut prin lucrurile astea si stie cum stau lucrurile (e ca si cum eu as citi o carte pe care mama a citit-o de mult; eu nu stiu ce se va intampla, iar ea deja stie tot ce s-a intamplat in ea) nu stiu ce as face fara ea. e cea mai buna prietena a mea, o iubesc enorm... uneori, chiar daca am 13 ani, ne mai gadilam in pat, ne jucam etc. sunt fericita ca am o mama asa buna

| Adya20 a răspuns:

Nu prea bine, cu toate ca as fi vrut sa-i spun orice dar nu am asa de multa incredere in ea pentru ca nu a stiut sa mi-o castige! Cand aveam nevoie de ea nu era langa mine.Eu am crescut de la varsta de 2 ani singura pentru ca ei mergeau la servici, norocul lor a fost ca eram un copil cuminte si nu stricam nimic dar. uite ca m-am invatat singura! Si acum ma intreaba de ce nu vorbesc cu ea dar este simplu asa am crescut, asa m-am obisnuit! Nu a fost de acord cu anumiti iubiti pe care i-am avut! Si da mi se pare stresanta tot timpul, mai ales cand este vorba despre prietenul meu.De genulbig grine unde e? Cati ani are? Unde invata? Unde sta? etchappy