| MyKandreea98 a întrebat:

cate kg.ar trebui sa ai la 13 ani si 1m, 65? fundahappy

7 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Pai cred ca 45 de kg happy.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Cam 45-50...dar sa ai grija cu burta si grasimea!

| Anname a răspuns:

45-50

| miiky973 a răspuns:

Pai la 13 ani am avut 45 kg si s-a organizat un concurs p strada ...cva cu cel mai frumos corp si cand ne-am cantarit am fost singura care avea kg normale pentru 13 ani...adica mai erau niste fete dar erau prea grasedevil)

| creatza_1066 a răspuns:

Trebuie sa scazi cu 10 ce este dupa virgula de la inaltime, deci 65-10=55,dar la 13 ani e mult, eu as zice 45, cam asa...

| Minkeeeee a răspuns:

No idea, eu am 40 si nu vreau sa ma ingras. Am destul timp... daca as avea acum 50 or more imagineaza'ti cum as arata peste 3-4 ani... No thanks. xD
Just an examplewinking.

| tincu_9851 a răspuns:

Ai mult la 13 ani:O