| Lyndsey a întrebat:

Cate perechi de cercei,cate lantisoare,cate maregele,cate inele,cate bratari,cate bentite, cate agrafe...cate...thinking aveti? fundita oentru cel mai complet raspuns si pentru restul vot.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Hey! Am 24 perechi de cercei, lantisoare, cred ca am in jur de 5-6, bratari, am chiar foarte multe, vreo 30-40 ( colectionez ), bentite, am doar doua, agrafelor nu le stiu numarul. Tu?

| Lyndsey explică (pentru Dexaa):

Ce varsta ai? eu am 12 perechi de cercei, 4 lantisoare, bratari vreo 20, bentite 15, si nici eu nu le stiu numarul agrafelor=am foarte multe(in jur de 50).

| Dexaa a răspuns (pentru Lyndsey):

Aproape 15 ani, de ce?

| Lyndsey explică (pentru Dexaa):

Am intrebat...happy

5 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Hei am 20 perechi de cercei vreo 15 lanturi cu tot cu margele inele am vreo 7 bratari cred ca 9 agrafe multe laughing bentite in jur de 10 happy

| FashionDream a răspuns:

Buna.
-am 8 perechi de cercei
-17 lanturi+ multe medalioane
-20 de inele + un inel-bratara (sunt conectate)
-27 de bratari + 3 ceasuri
-3 bentite
-multe agrafe.Tu cate ai?