| anonim_1147 a întrebat:

Buna!
Cateva luni si fac 14 ani :X
acum cateva luni mi s`a pus pata sa`mi dau pierce in limba si mi-am dat. Parintii nu au stiu dar a aflat mama. Nu a vazut sau alcv... Tata nu stie in rest toata familia happy mama, fratimiu, bunicamiu, bunicamea etc dar acu vreau pierce in nas... problmea e ca acolo se vede straight face deci vede tata. Nu ma lasa at wits' end ce as putea sa fac sa nu vada tata? Sa intorc pierce`ul? sa-mi dau cu fond de ten pe pierce? de scos nu as putea sa il scot in primele saptamani

4 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

COnvinge-l smug alta sansa nu aihee hee

| BadBoyCristy a răspuns:

Cine te pune sa-ti faci, tu stii cum o sa arati cu prostia aia in nas la varste mai inaintate, iar daca ti-l scoti, o sa ramana o gaura lasata de-ti vine sa te sinucizi:-&.
PS: De la piercingul in limba poti sa faci cancer de limba I don't want to see.

| Rares24 a răspuns:

Da si eu sunt in situatia asta laughing mama prietenii toata lumea in afara de tata stiu ca eu imi dau pierce in spranceana intr-o luna...dar el e de moda veche si sigur n-ar vrea deci in concluzie convinge-o pe mama ta sa ii zica laughing cred ca asa o sa fac laughing

| Rares24 a răspuns:

Si tot 14 ani fac in 4 luni laughing