| FunkySmile a întrebat:

Cati de aici aveti blogbatting eyelashes? Problema e ca am zis ca as vrea si eu un blog unde pot scrie si impartasii nebuniile mele si altele... Asa ca blogul vostru e gratis? Platiti ceva? Si cam cat?
Si daca vreti lasati-mi si mie blogurile sa le citesc si eu. Pup. kiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la cine vrei sa faci blog eu iti recomand platforma haipa.ro e foarte buna are teme bune si multe altele sper ca te-am ajutat nu vreau eu fundita eu vreau sa te ajut si atata spor la treba si daca mai ai vreo nelamurire nu ezita da-mi add la seby_vsl si o sa te ajut bft!

| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a răspuns:

De fapt toate aproape toate blogurile sunt gratis eu l-am facut pe al meu gratis.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl găsești la avatar. L-am făcut gratuit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blogurile de pe platfoma Blogger.com şi WordPress.com sunt gratuite. La Blogger e foarte uşor, pentru că totul e în limba română, eşti condus de la un pas la altul fără probleme, poţi schimba aspectul de câte ori vrei. Succes!

Vino să vezi 9abordare.blogspot.com - pe Blogger
lecturirecenzate.ro - pe WordPress