| Raull_5431 a întrebat:

Caut niste statusuri de dragoste (de la baieti pentru fete >:") dar nu ca cele de pe statusuri.ro big grin!
Ma ajutati?! :-s
Dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Teodorikka a răspuns:

"As vrea sa iubesc marea, dar marea nu iubeste,
As vrea sa iubesc pamantul, dar pamantul e rece si plin de intuneric
As vrea sa iubesc oamenii, dar oamenii sunt rai...
As vrea sa te iubesc pe tine dar nu stiu daca ma iubesti
Dar totusi am sa iubesc tot ce e mai bun din mare, pamant si oameni
Iar din tine am sa iubesc totul pentru ca ai fost si vei ramane marea mea iubire."
sper ca te va ajuta.bye bye... fundita pls.ca e criza domne rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

3 răspunsuri:
| Biancaloveya a răspuns:

Poti sa dai pe lipiciosii.RO si acolo gasesti.

| Kimy_8371 a răspuns:

Hey! Uite, eu te sfatuiesc sa intri pe site-ul http://sweety-things.weebly.com si gasesti in mod sigur ce vrei.

| MoяعИa a răspuns:

Hai s te ajut eu!laughing)big grin

Ia`ma de mana,linisteste`te,suntem doar noi doi…Nu stiu daca ti-am zis,ador buzele tale moi love struck

"promit sa fiu mEeu langa tIne si` cCa loCul taU n`O sa-l ocuPe nimeNi`!"

"Pentru ca e persoana care stie sa ma alinte, sa ma iubeasca, sa fie langa mine, sa ma faca sa fiu cea mai fericita persoana din lume... pentru ca doar el stie cat de mult il iubesc!"

M-ai acceptat asa cum sunt si acum esti o parte din mine."
Ce se intampla cu mine?; x. ma pierd cand ma uit la tinee`; x. Nu mai pot sa gandesc bine:-s. nu mi s`a intamplat cu nimeni; x

Intr`o clipå s-au intâmplat foarte multe,må uit in gol,må gandesc,simt buze calde pe frunte,plåcut impresionatå aud o voce ce'mi sopteste:"ai grijå de tine,cå cineva te iubeste!

Zorii zilei...m-au prins iar la pieptul tau, Langa tine,eu ma simt ca un copil ferit de rau. Uite-asa orice zi o incep cu bine, Cand deschid ochii si te vad ca esti cu mine.
M-ai invatat cum sa pretuiesc iubirea, mi-ai promis ca voi cunoaste fericirea. Iti multumesc ca te-ai tinut de cuvant,si am parte de iubire, cum nu este pe Pamant

Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze

Am fost amandoi, la bine si la greu.Am trecut impreuna peste toate mai mereu.; x

cand sunt cu tine toata lumea este a mea…cand esti cu mine nu imi pasa de nimenea. poate sa ninga sau sa ploua in viata mea, nu conteaza…sunt langa yubyrea mea:-x

Pentru că eşti idealul ce îmi da putere.Pentru că eşti scutul ce mă apăra de rele

Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zambetul meu!