| lucy15 a întrebat:

Buna!
Caut un film care l-am vazut mai de mult din pacate nu stiu cum se numeste sau ce actori joaca. filmu e facut de craciun
Este vorba de un barbat care da o petrecere la servici si este invitat un baiat care poate hipnotiza...si acesta il hipnotizeaza ca de fiecare data cand aude amin sa se bese. de cate ori vede un mos craciun sa se puna pe plans laughing) sa creada ca sanii iubitei sale sunt monstri rolling on the floor)) si altele care nu mi le mai amintesc
Vrea sa-l vad din nou ma poate ajuta cina?

1 răspuns:
| danuttzz a răspuns:

Poate thebriking 2