| Geanina1107 a întrebat:

Caut un site de consiliere online gratuita, si stiu ca sunt cateva, dar as dori ca discutia sa fie prin mesaje..nu voicecall. Apreciez orice ajutor, multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-e rusine sa deschizi pliscul? Incearca la telefonul copilului

| Rd79 a răspuns:

Despre ce vrei sa vorbesti? Siteuri de consiliere gratuita nu cred ca o sa gasesti, dar daca ai nevoie sa vb cu cineva iti pot sta la dispozitie.

| Raven a răspuns:

Juridică ori psihologică?

| Andreeush a răspuns:

De ce nu poți vorbi?
Dacă ți-e rușine să vorbești și la telefon atunci ai o problemă gravă.

| Bondarel99 a răspuns:

Dupa ce ca poti sa numeri pe degetele de la o mana psihologii care isi fac timp sa ofere consiliere gratuita pe net, mai ai si pretentii?