| xMoonlight a întrebat:

Ce alegeti banii sau fericirea? Cat mai multe raspunsuri big grin

15 răspunsuri:
| ..somebody.. a răspuns:

Fericireaaaaa clar

| RUMBURAK a răspuns:

Fericirea.bani iti pot aduce fericirea dar daca iti faci un scop in viata din ei te vor distruge.

| fluturas a răspuns:

Fericirea big grin poate include si banii... dar daca ai bani nu inseamna neaparat ca esti si fericit

| silviu4889 a răspuns:

Bani ca cat ai bani esti fericit

| baru a răspuns:

Salut. Buna intrebare. Fara bani, nu poti fi fericit. Cu bani, poti face ce vrei tu, deci poti fi fericit. Se spune ca banii nu aduc fericirea. Este adevarat. Dar numarul lor, sigur. Cand nu ai bani, puti a prost, Cand ai bani, nu ai fericirea langa tine. Sincer, nu stiu ce sa spun, dar as alege, la ora actuala, Banii. Cu parere de rau, dar, viata este foarte grea, si dragostea trece prin stomac. Pacat, dar adevarat. Pa

| Marynna a răspuns:

Fericirea... dar nu ar strica si niste banilaughing

glumesc, fericirea este mult mai importanta decat banii, dar, ca sa poti trai iti trebuie si ceva banihappy

| Andreea_2996 a răspuns:

Fericirea, deoarece prin fericire poti face rost si de bani.

| Genuitoarea a răspuns:

Bani.happy nu exista fericire. ea este doar un sentiment trecator si confuz.:-s eu sunt o pers care situ sa ma distrez si daca vreau sa fiu fericita o fac usor. dar bani nu ii fac usor. in lumea asta bani conteaza

| Razvan a răspuns:

Bani. Fericirea nu e facuta pentru mineoh go on
N-am zis ca ma plang si nici ca o caut si nici ca o dorescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok! toti de aici zic "fericirea deoarece bla bla bla " fratilor in ziua de azi nimanui nu-i mai pasa de sentimente asa ca peace peace sign sper sa fie si cateva raspunsuri adevarate din astea...

| kittykryss a răspuns:

Fericirealove struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fericirea îţi hrăneşte sufletul şi banii traiul.
La rece discutând, merg împreună.
Pa, pa.

| DeathBat6661 a răspuns:

Bani nu aduc fericirea, asta-i clar.

Deci fericireahappy

| ĄĿiŒ a răspuns:

Cu siguranta Fericireaaa! o stare mai buna poate aduce bani dar banii nu cred ca pot aduce o stare mai buna