| SorynaSweet a întrebat:

Ce aparat este mai bun dintre acestea trei? Olympus FE-4040, Nikon S2500 sau Nikon l21? As vrea sa aud niste pareri ale unor fotografi care se pricep "mai bine" care dintre ele este mai bun pentru fotografii macro, in special? adica sa le scoata clare si care are focusul mai "bun" thinking Multumesc anticipatwinking.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Din ce ai ales tu ->Olimpus este cel mai bun->are 14 mega-pixeli! Uita-te la caracteristici aici:
http://www.producton.ro/camera-foto-olympus-fe-4040-indium-grey-14.0-mp.htm
Bafta!