| Bo0ble a întrebat:

Ce as putea face ca sa ma impac cu prietena mea cea mai buna? A fost asa o intimplare ca a iesit ca am tradat-o si ea acum stie ca nu a fost vina mea dar spune ca nu mai vrea sa prieteneasca cu mine. Va rog. ajutor! Funda

Răspuns Câştigător
| inlovewiththerainbow a răspuns:

Vorbește cu dânsa. Explică-i că vrei să fiți în continuare cele mai bune prietene. Dacă întradevăr ești nevinovată, nu ai de ce să te temi, nu? Dacă este necesar demonstrează-i încă odată nevinovăția ta. Dar cel mai sigur este să vorbiți sincer, deschis. Și dacă nu...atunci nu a fost cea mai bună prietenă a ta )