| PiggyBank11 a întrebat:

Ce as putea sa cer de Craciun? Chiar nu am nicio idee. thinking Sunt fata si am 15 ani. happy

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa ceri o bijuerie(un lantisor cu oandativ in forma de inimioara, trifoi, fluturas sau crucilita sua initiala ta sua opercehe de crecei ori o baratra din aur sau argint), un ceas de mana deosebit, o poseta din piele, operche de pantofi deosebiti, ceva de imbracat(un sacou, un pulovar, o bluza, o rochie etc), parfumul tau preferat, o trusa completa de machiaj, vouchere la salonul de cosmetica/manichiura-pedichiura/coafor pe acre il frceventezi valabile un an de zile, un DVD cu un joc video care te pasioneaza, niste carti pe care iti doresti sa le citesti de mai mult timp, dar nu le ai, o colectie de CD_uri cu muzica preferata, un telefon nou daca ai unul uzat sau de foarte-foarte mult timp etc. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Haine. :S Eu asta aş cere. tongue

| Metaler a răspuns:

Imaginatie si inspiratie :*

| tpuforyou a răspuns:

Ai incercat sa oferi si nu sa ceri!
E super sentimentul!
Sarbatori fericite! )

| Ioana222221 a răspuns:

1 Un tablou de familie
2 Un ursulet mare de plus :x http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 O bluzaa
4 Parfum
Nu stiu :)) mai mult

| NGC6543 a răspuns:

O carte!