| anonim_4396 a întrebat:

Ce-ati zice daca prietenul/prietena voastra cea mai buna si-ar face inca o alta "prietena cea mai buna"! Cum v-ati simti, daca noua ei prietena ar zice intr-una ca ea este o prieten mult mai buna decat ai fost si esti tu? Ati mai continua acea prietenia?

Răspuns Câştigător
| Deiiia_7453 a răspuns:

Eu nu as mai continua, deoarece m-as simti tradata, si acea prietena a ta nu cred ca ti-a fost cu adevarat cea mai buna prietena daca a reusit sa isi faca o alta prietena asa usor... oricum big hug o sa iti gaseti tu o alta prietena care sa fie cu adevarat alaturi de tine big hug capul sus! :*

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Aş încerca să port o discuţie cu prietena mea cea mai bună şi să'i explic că mă simt prost atunci când o tot ridică în slăvi pe cealaltă amică a ei.
Cu siguranţă nu aş renunţa la o prietenie, niciodată nu ştii când se vor certa sau cine se dovedeşte a fi persoana lăudată de amica mea.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm...bineînţeles că nu te vede o prietenă mai bună decât cealaltă când tu pentru un asemenea lucru eşti gata să distrugi prietenia dintre voi...Nu te-ai gândit niciodată că poate ea are dreptate şi tu ai greşit pe undeva?

| MoatZa a răspuns:

M-as simti tradatastraight face.dar daca as mai continua prietenia.nu stiu depinde de tine daca simti ca mai vreibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena* scuzati-mi greseala!