| Watermelon99 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua iubitului meu? Face 18 ani. Vreau raspunsuri si de la fete si de la baieti.

Răspuns Câştigător
| K3nzoRRR a răspuns:

Buna.
In primul rand,, La multi ani!''
In al doilea rand:Nu de putine ori este destul de dificil sa gasesti cadoul potrivit pentru un barbat, deoarece acestia, spre deosebire de femei, isi exprima rar dorintele in acest sens. Barbatii sunt si ei foarte diferiti intre ei, asa ca daca faci un sondaj pentru a afla ce parere au barbatii despre un cadou, tot nu te poti baza ca raspunsul va fi valabil si pentru cel caruia ii este destinat.

Asa se face ca achizitionarea de cadouri pentru barbati, mai ales daca iti doresti ca acestea sa fie supriza, este o misiune grea. Exista insa cateva reguli dupa care te poti ghida cand esti in cautarea unor idei de cadouri pentru el. Gandeste-te la hobby-urile sale, la ceva care stii sigur ca ii place, aminteste-ti daca ti-a spus vreodata ca ii place ceva anume sau daca are nevoie de ceva in mod special. Poti lua in calcul o sumedenie de lucruri care au legatura cu el : personalitatea, preferintele (culori, arome, parfumuri…), stilul de viata, relatia pe care o aveti, trasaturile corpului si chiar zodia.

Daca esti in pana de idei de cadouri pentru barbati, gandeste-te ca ei apreciaza lururile practice, lucrurile care ii fac sa se simta bine si aminteste-ti ca « dragostea trece prin stomac ». De exemplu, un barbat care sofeaza va aprecia confortul oferit de o pernuta pentru ceafa, care se ataseaza de tetiera scaunului. Pentru cei pasionati de tehnologie, un suport pentru CD-uri si DVD-uri care se lumineaza la zgomote sau cand este atins, este o idee amuzanta si practica de cadou.

Daca au simtul umorului, le place sa faca farse sau isi asuma mereu rolul « clovnului », te poti gandi la cadouri pentru barbati haioase, precum un set de sase pahare pentru shot-uri, inscriptionate cu mesaje amuzante. Microbistii vor adora confortul oferit de fotoliul gonflabil sub forma de minge de fotbal, dar si un tort delicios care arata ca un stadion, obtinut cu ajutorul unei forme din silicon.

La ocazii speciale, dar si fara sa fie ceva de sarbatorit, te gandesti si la cadouri pentru iubit. Chiar...

1 răspuns:
| DeliaCute a răspuns:

Un prezervativ laughingeste melodia aia "sex de ziua ta "laughing