| mafi5 a întrebat:

Buna,
ce cadou ii pot face prietenului meu la aniversarea de o luna?big grin

m-am gandit la mai multe da nu ma pot decide, ce ar fi cel mai potrivit?

astept cat mai multe rasphappy

mersi anticipat

:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Vampire_2063 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un ursulets de plus sau o inima de plusthinking
sau 2 ursuleti care tin o inimioara in mana!;-x

sper ca te-am putut ajuta;-x

funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic, dar o luna e destul de putin... Daca el nu ti-ar face un cadou cred ca te-ai simti naspa, si cum baietii uita des date importante pentru noi, fetele, e posibil sa uite si sa te simti prost. In fine, eu zic ca cel mai dragut ar fi un sms frumos(dar nu texte luate de pe net) sau un filmuletz facut in movie maker(daca te rpicepi). Oricum eu zic ca nu se merita sa dai de acum bani pe cadouriwinking. Aveti timp destul si de cadourioh go on

| Vampire_2063 a răspuns:

Mersi de funda!;-x

| Biiencutza_6492 a răspuns:

O bratara cu numele lui.

http://www.google.es/......tp?/imgres r:6, s:0