| AaaaaAalexx a întrebat:

Ce cadou pot sa ii fac mamei mele de ziua ei? Face 38 de ani, si am un buget de aprox 50 lei. app: fara poseta ca i-a luat tata happy mersii + funda la cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

E greu de apreciat, dar incercam. Langa o poseta noua ar merge bine o esarfa frumoasa. Dar ar putea fi si o caseta de bijuterii, o bratara sau margele. Tu stii cel mai bine ce gusturi are mama ta, ce-i place sa poarte... Dar fii sigura ca tot ce va fi de la tine va primi cu mult drag.

3 răspunsuri:
| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie.
Sunt multe care se incadreaza in buget!

| Wă_Larii_1996 a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci un cadou foarte scump, va aprecia mai mult ceva simplu si semnificativ :* un buchet de flori, o rama cu poza familiei tale... o poezie draguta compusa de tine :*
La multi ani mamei tale!

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum, o bluzita, un buchet de flori, o bijuterie