| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce cadou sa-i spun mamei sa-mi cumpere la 16 ani.

14 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Cred ca o bijuterie ar fi cel mai potrivit cadoulove struck De exemplu niste cercei din argint micuti dar speciali/un ceas/un medalion.O bijuterie iti ramane amintire si o porti cu draghappykiss

| Musique a răspuns:

Minte.
Dacă nu ști ce vrei, ceri bani, nu sfaturile altora.

| Daniela377 a răspuns:

Sunet fata. dati exemple..chuiar ce ati dori voi

| Daniela377 a răspuns:

Spuneti-mi ce cadouri doriti voi ca sa primiti la zile de nastere si-o sa iau exemplu de la voi

| Daniela377 a răspuns:

Am toate acestea

| Daniela377 a răspuns:

Creier trebuie la cei care nu gandesc.dar la mine nu persista aceasta problema..nu stii un raspuns potrivit atunci nu le spune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un telefon mobil

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu cred ca un cadou se cere... Fata de parinti incepe sa discuti despre ce anume ti-ai dori cel mai mult si ei ar trebui sa inteleaga aluzia.

| OskarRM a răspuns:

Un creier.

| strengaritzza a răspuns:

Depinde ce esti. N-am eu de unde sa stiu ce vrei tu. LOL happy

| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Pai sa ii spui asa: Mama avand in vedere ca am 16 ani vreau 16 lucruri de la tine.(cum adica 16 lucruri?) De fiecare data cand te supara la ceva foarte tare (ex: ai picat examenul) apelezi la cele 16 lucruri si ii spui,, mama iti mai aduci minte de cele 16 lucruri acum am facut o greseala asa ca una din cele 16 lucruri te va salva si va trece peste asta si tot asa ...Ai inteles ce am vrut sa spun?

| Daniela377 a răspuns (pentru Valentin_Ghinet_1994):

Da am inteles.dar doresc un lucru care sa-mi ramina ca aminrire mob sau tableta nu-mi trebuie deja am. ce mai doriti voi

| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Un telefon scump sau o tableta sau un pat de o persoana sau o imprimanta cu laptop sau sa iti inoesti tot mobilierul din camera

| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Pai alce va nu mai stiu...