| StaRmAgiC a întrebat:

Buna ce cadou ziceti sa fac unui fost prieten de al meu, care e coleg cu mine de clasa si suntem foarte buni amici? Ne facem ziua impreuna si vom avea aceeasi invitatii ca eu sunt pe 7 el pe 10 ianuarie.Eu anul trecut i-am luat o pereche de blugii, el mie un ursuletz si eram impreuna atunci.Acum nu mai suntem impreuna si chiar n-am idei. Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Instinctul imi spune Durex laughing
altceva... nu stiu, gandeste`te la ce ii place, la pasiunile lui si i`ai ceva in legatura cu asta.

| broscutsaaa a răspuns:

Poti sa-i iei orice fel de cadou, dar cu niste cuvinte frumoase langa.
Sunt sigura ca va aprecia foarte mult, mai ales daca le scrii din suflet. happy

| StaRmAgiC explică:

Uraste pisicilelaughing si plusthinking face 19 ani ca si minetongue

| theodoraafi a răspuns:

Poate un tricou... happy

| bunicuta55 a răspuns:

Iai o pisicuta de plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc sa ii iei o rama frumoasa.Si sa te duci sa scoti niste poze cu voi doi [daca nu ai nu e tarziu sa faci cateva] Si sa pui una in rama si alte 3, 4 intrunplik pentru a le schimba mereu.Sigur va fi surprins si incantat.

La multi ani si tie si lui
big hug

app frumoase intrebarile talebig grin