| Roxy07 a întrebat:

ce credeti... daca o fata este destul de inalta, atunci nu ar trebui sa mai poarte tocuri chiar daca ii place? sad Funda pentru cel mai bun raspuns. :*

Răspuns Câştigător
| Tinkabell a răspuns:

Pai..depinde de cat de inalta e acea fata, daca ii place atunci poate purta tocuri mai micute, dar nu foarte inalte pentru ca o va arata 'gigantica' laughing. Deci solutia sunt tocurile mici.winking

1 răspuns:
| mikiubela a răspuns:

Daca tie iti place sa porti tocuri, nimeni nu te poate opri...si eu sunt inaklta si totusi port tocuri, este ceva ce vrei sa o faci si poate pnmetru tine este necesar...doar cu ele sa nu ai chiar maxim 1, 90 m! gandeste-te bine! si alege ceva mai micut! dar nu ft mic ca sa iti poti indeplini dorinta!