| fefesiatat a întrebat:

Buna ce credeti despre emisiunea burlacu (c.botezatu) si pe cine va alege bote >: cele mai bune rasp primesc funda:X

7 răspunsuri:
| creidel a răspuns:

Stupiiiiid astfel de emisiuni degradeaza umanitatea (nu cas fi un filozof)

| ChristinaO a răspuns:

Cred ca e regizata, si pe oricine ar alege, nu o sa tina mult

| ClaudiuN a răspuns:

Cine e botezatu? Tu il consideri vedeta? Bianca dragusanu? Burlacu? Numai vine sfarsitu odata sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o emisiune super super tare, trebuie urmarita.Eu cred ca pe BIANCA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :X mie personal imi place ff mollttt emisiunea, eu nu cred ca este regizata imi place foarte mult de melania :*:*:*:*:* e dulckika raw de tot imi place. Sper sa o aleagalaughingcrying:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, sunt multe variante :d. roxi, roxana, melania, sau violeta. thinking cel putin asa cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu violeta s-ar potrivi de minune