| Andreea011 a întrebat:

Buna ce credeti despre serul cu ulei de argan pentru par de la Avon. este bun. daca la folosit cineva sa imi spuna ce inbunatatiri a constatat dau funda.

2 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Este la fel de bun ca si cel pentru varfurile deteriorate.
Eu, sincer... fara serurile astea n-as putea trai. Parul meu ar arata ca o matura. laughing Sunt fantastice!

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Sunt foarte bune...Mie imi dau un aspect de stralucire, un fel de push-up (volum) si imi protejeaza parul de placa de par si de feon...E magic![Funda?]