| Anca_6108 a întrebat:

Ce este cu acele coduri la Farmerama?

Cine imi explica primeste funda:d

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Pai acum ai in fiecare zi cate un cod.Cred ca se gaseste pe forum, mie de obicei mi le zicea varamea.Mergi la news si acolo in dreapta e codul de bare. Apesi pe el si introduci codul.Si primesti ceva.tongue Cam asta e. (funditabatting eyelashes)

4 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Unde dau si eu la neus happy pe fermas rama va rog spuneti-mi lasati-mi mesajcrying si unde gasesc convertor la fermarama va rog sunt incepatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt coduri pentru Farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum ai in fiecare zi cate un cod.Cred ca se gaseste pe forum, mie de obicei mi le zicea varamea.Mergi la news si acolo in dreapta e codul de bare. Apesi pe el si introduci codul.Si primesti ceva. Cam asta e. (fundita )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile acelea le pui la news si primesti diferite obiecte