| ralucaizabella a întrebat:

ce fac daca imi place de un baiat care ma trateaza cu indiferenta, pana acum vorbea des cu mine ba chiar m-a sarutat, acum e f indiferent...eu cum trebuie sa reactionez?

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Poate ar trebui să acționezi și tu cu indiferență. sau poți vorbi cu el să-l întrebi de ce s-a schimbat dacă te mai place dacă a pațit ceva.
ai putea să te superi să-i spui că după un sarut nu ar trebui să fie chiar atât de indiferent. spune-i că tu il placi destul de mult și că te doare indiferența lui. Succes.

| ralucaizabella explică:

Pai apoi o sa creada ca sunt disperata dupa el daca ii spun ca ma doare ca e indiferent fata de mine o sa se laude la prietenii lui ca sunt topita dupa el si o sa faca mai rau, mai bine il ignor si eu, app mersi